24Option

Cypryjski broker 24Option to jedna z najpopularniejszych firm udostępniających możliwość inwestowania w opcje binarne. Marka powstała już w 2009 roku a jej właścicielami są Rodeler Limited oraz Richfield Capital Limited. 24Option jest laureatem wielu nagród przyznawanych przez międzynarodowe serwisy i portale inwestycyjne (m.in. Forex Magnates i Investing.com).

O pozycji 24Option świadczy fakt, że broker posiada licencję CySEC i działa zgodnie ze wszystkimi dyrektywami Unii Europejskiej. Na uwagę zasługują udostępniane materiały edukacyjne dostosowane do poziomu doświadczenia tradera (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany). Na oficjalnej stronie internetowej każdy użytkownik znajdzie poradniki dla siebie.

Oferta 24Option

  1. Licencja CySEC (nr 207/13)
  2. Rozbudowane centrum edukacji, które zawiera filmy instruktażowe dla nowych inwestorów.
  3. Wysokiej jakości obsługa klienta
  4. Darmowy ebook.
  5. Łatwa w obsłudze platforma
  6. Broker jest oficjalnym patnerem klubu Juventus Turyn oraz byłego tenisisty Borisa Beckera

Opinie użytkowników

Czy masz dobre doświadczenia z 24Option? Czy jesteś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.
Brak komentarzy
Sortuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak opinii klientów