eXbino

eXbino to najdłużej istniejąca na polskim rynku platforma transakcyjna oferująca handel opcjami binarnymi. Broker działa w naszym kraju już od 2011 roku. Z punktu widzenia klienta na szczególną uwagę zasługuje polskojęzyczny support oraz oferta edukacyjna dostosowana do poziomu doświadczenia tradera. eXbino oferuje możliwość handlu aż 60 instrumentów finansowych (waluty, towary, akcje, indeksy giełdowe). eXbino jest marką należącą do firmy Seymour B.V., zarejestrowanej pod nr 9990425.

Broker informuje na stronie internetowej o 100% wypłacalności. Podczas kilkuletniej działalności klienci nie doświadczyli problemów z wypłatą kapitału. Ponadto eXbino posiada tzw. rezerwę bezpieczeństwa, zapewniającą utrzymanie płynności w przypadku zdarzeń losowych. Weryfikacja rachunku następuje dopiero w chwili pierwszej wypłaty środków z konta brokera. Exbino daje możliwość przetestowania instrumentów i warunków handlowych na koncie demo. Jednak nie jest to typowy rachunek demonstracyjny, ponieważ aby z niego korzystać konieczna jest rejestracja oraz wpłata depozytu. Dopiero wtedy klient ma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na rachunku demo.

Plusy:

  • Funkcjonalna platforma bezpośrednio w przeglądarce internetowej
  • Bogata oferta instrumentów i narzędzi inwestycyjnych
  • Szybie księgowanie depozytów i realizacja wypłat

Minusy:

  • Niejasna regulacja

eXbino - profil brokera

Rok założenia: 2011
Kraj: Wielka Brytania
Adres: 19 Leyden Street, Londyn E1 7LE, Wielka Brytania
Organy nadzorujące: Nieokreślony

Warunki Handlowe

Waluty depozytowe: EUR, GBP, PLN, USD, CZK, RUB
Wpłaty/Wypłaty: Przelew bankowy, Karta kredytowa/debetowa, Neteller, Skrill

Rodzaje Rachunków

Opinie użytkowników

Czy masz dobre doświadczenia z eXbino? Czy jesteś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.
Brak komentarzy
Sortuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak opinii klientów