TopOption

Broker opcji binarnych TopOption posiada licencję CySEC i podlega nadzorowi unijnemu, jest określany jako innowator branży. Firma oferuje szeroki zakres inteligentnych, przyjaznych użytkownikowi możliwości, usług i narzędzi transakcyjnych, atrakcyjnych dla profesjonalnych traderów oraz stanowiących skuteczną pomoc dla początkujących inwestorów zaczynających przygodę opcjami binarnymi.

Spółka TopOption posiada odpowiednią licencję i podlega nadzorowi Komisji Papierów Wartościowych i Giełd Cypru (Cyprus Securities and Exchange Commission - CySEC). Platforma binarna TopOption została zaprojektowana tak, aby zarówno doświadczeni inwestorzy, jak i początkujący gracze bez problemu potrafili się w niej odnaleźć. W ofercie znajduje się ponad 180 instrumentów handlowych. Proste w użyciu platformy TopOption (w wersjach na smartfony, tablety i komputery osobiste) nie wymagają pobierania plików ze strony brokera. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy możliwość bezpośredniego dostępu i natychmiastowego składania zleceń na rynku. Konto demo u brokera TopOption dostępne jest dla zarejestrowanych użytkowników, którzy dokonali wpłaty depozytu w wysokości minimum 200 USD.

Plusy:

  • Proste zasady inwestowania i przejrzysty regulamin
  • Ponad 180 instrumentów
  • Materiały edukacyjne
  • Kalendarz ekonomiczny oraz dzienne i tygodniowe raporty prezentujące i wyjaśniające aktualności rynkowe
  • Strona internetowa i platforma dostępna w języku polskim

Minusy:

  • Możliwe drobne poślizgi w realizacji transakcji

TopOption - profil brokera

Rok założenia: 2011
Kraj: Cypr
Adres: 9 Kafkasou Street c Treppides Tower, 5th Floor, 2112 Nikozja, Cypr
Organy nadzorujące: CySec

Warunki Handlowe

Waluty depozytowe: EUR, GBP, JPY, USD
Platformy: TopOption

Rodzaje Rachunków

Opinie użytkowników

Czy masz dobre doświadczenia z firmą TopOption? Czy jesteś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.
Brak komentarzy
Sortuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak opinii klientów