uTrader

Broker uTrader, to prężnie rozwijający swoją działalność broker opcji binarnych. Broker oferuje polską platformę, polskojęzyczny dział obsługi klienta i możliwość wpłaty w PLN. Minimalny depozyt to 800 PLN / 200$, a minimalna inwestycja dla opcji 30 – 300 sekundowych to tylko 15 PLN.

Opisując ofertę firmy uTrader należy wspomnieć o wysokim payoucie wynoszącym do 85% oraz ciekawych materiałach edukacyjnych dopasowanych do poziomu doświadczenia klienta. Broker oferuje dobrze znaną i popularną wśród brokerów platformę SpotOption. Wśród dostępnych opcji binarnych znajdziemy m.in.: opcje klasyczne, opcje Turbo i długoterminowe.

Plusy:

 • Konkursy i bonusy dla klientów
 • Strona internetowa, support i platforma po polsku
 • Szkolenia i materiały edukacyjne
 • Pomoc dedykowanego opiekuna
 • Możliwość wpłaty w PLN

Minusy:

 • Niejasna regulacja

uTrader - profil brokera

Rok założenia: 2011
Kraj: Seszele
Adres: Day Dream Investments Ltd Trust Company Complex, Ajeltake Road, Majuro, Marshall Islands, MH96960
Organy nadzorujące: Nieokreślony

Warunki Handlowe

Waluty depozytowe: EUR, GBP, PLN, USD
Wpłaty/Wypłaty: Karta kredytowa/debetowa, Neteller, Skrill

Rodzaje Rachunków

Opinie użytkowników

Czy masz dobre doświadczenia z brokerem uTrader? Czy jesteś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.
4 komentarze
Sortuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarze
 • działam z nimi od 3 tygodni, ale nie jestem zadowolona, z początku kontaktowali się co dziennie, a obecnie nie mogę się doprosić o kontakt i od 2 dni nie mogę wejść na ich stronę ciągle wyskakuje, że jest nie osiągalna.

  Renata - 28 kwietnia 2017, 08:46
 • uTrader to oszuści. Nie będę wszystkiego opisywał. Napiszę tylko: gdy sam inwestowałem miałem 80% trafnych pozycji (w sumie ok 100 pozycji), gdy się zorientowali zaczęli mi „doradzać”, żebym więcej zarobił i co? Przyjąłem, że są uczciwi i posłuchałem. Kilkadziesiąt pozycji za ich „radą” i konto wyzerowane. Tak mi doradzili, że w czasie 4 tygodni mieli 70% błędnych pozycji. Straciłem zysk i wpłacone 4,5 kPLN. Oszuści i tyle. Transakcje ubezpieczałem, ale okazało się, że trzeba obrócić – a jakże – nowym kapitałem, żeby dostać ubezpieczenie. Oszustwo!

  MĄDRY POLAK PO SZKODZIE. - 13 października 2016, 21:40
 • Ja akurat jestem bardzo zadowolony, wydaje się, że mają naprawdę zespół z doświadczeniem, anie tylko z nazwy.

  SHEM - 17 grudnia 2015, 11:10
 • uważam, że oferta brzmi naprawdę interesująco. Natomiast nie wiem czy same doświadczenia praktyczne czyli już współpraca przebiega na tyle ciekawie.

  BENEK - 10 listopada 2015, 13:43