Stockpair

Stockpair to jeden z najszybciej rozwijających się liderów światowego rynku opcji binarnych. Do głównych zalet brokera można zaliczyć wysokie payouty, bezpieczeństwo zdeponowanych środków oraz przyjazną traderowi platformę transakcyjną. Wśród aktywów oferowanych przez firmę znajdziemy pary walutowe, towary, akcje popularnych spółek giełdowych oraz indeksy. Podobnie jak inni regulowani brokerzy opcji binarnych posiada on licencję CySEC (nr 229/14).

Jedną z cech charakterystycznych Stockpair jest świetny support udostępniany zarówno początkującym, jak i inwestorom posiadającym już doświadczenie inwestycyjne. Każdy klient może liczyć na darmowe webinary szkoleniowe, konto demo (po dokonaniu wpłaty na rachunek) czy dodatkowe narzędzia analityczne.

Informacje o ofercie Stockpair

  1. Wpłata początkowa od 250 USD
  2. Minimalna wartość transakcji – 20 USD
  3. Pełnoprawna działalność na terenie całej Unii Europejskiej
  4. Wsparcie popularnych metod płatności (przelew, Skrill, karta kredytowa/debetowa)
  5. Ponad 100 aktywów
  6. Wysoki payout

Opinie użytkowników

Czy masz dobre doświadczenia z firmą Stockpair? Czy jesteś zadowolony? Opowiedz nam i innym traderom z całego świata o swoich doświadczeniach i pozostaw swoją opinię. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Opinie są moderowane. Upewnij się, że treść Twojego komentarza jest właściwa, nie promuje usługi lub produktu (również w formie odnośnika do innej strony), partii politycznych i nie łamie prawa. Komentarze zawierające obraźliwe, wulgarne treści, groźby lub osobiste ataki zostaną usunięte.
Brak komentarzy
Sortuj
Brak opinii klientów